Bosch Oto Servis'i alışılagelmiş servislerden ayıran temel farklılıkların başında servisimiz, zamana ve hizmet kalitesine önem veren, uygun fiyatlı ve ekonomik hizmet arayan araç sahiplerine hitap edecek şekilde yapılandırılmıştır. Bosch Oto Servis, araç sahibinin kolay ulaşabileceği noktalarda kurulmuş olup Türkiye'nin en büyük servis organizasyonudur.
Bosch Oto Servis'i güçlü kılan unsurların başında, dünyanın 1 numaralı marka bağımsız otomotiv sistem ve parça üreticisi olarak, Bosch Oto Servis organizasyonu ile farklılık yaratmaktadır.
Günümüz teknoloji standartlarını yakalamış ve uzman kadrosuyla; Mekanik, Kaporta Boya, Elektirk Aksamı, Klima Sistemleri, Periyodik Bakım hizmetlerinin sıra bünyemizde bulunan uzman personel ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretilmektedir.

Her marka ve model binek aracın gerek hasar giderme ve gerekse boyama işlemleri servisimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bosch Oto Servis'te kaporta tamiri konusunda son teknoloji çözümleri kullanılmaktadır.

Boya, Boya Koruma, Pasta Cila, Kaporta Düzeltme, Şase Düzeltme, Boyasız Göçük Düzeltme gibi işlemlerde yılın 365 günü 7/24 hizmetinizdeyiz. 

Bize Ulaşın

Şirketimiz Hakkında

Çağımız gelişen teknolojisinin ürünleri olan her marka ve modeldeki aracınızın tüm bakım ve onarımını gerçekleştirecek teknik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sizlere güvenilir, kaliteli hizmetleri Bosch güvencesiyle sunmaktan gurur duyar.

Vale Hizmeti Formu

Bosch Oto Servis © 2017